1.header.png 2.header.png 3.header.png 4.header.png 5.header.png 6.header.png 7-.jpg 7.header.png 8-.jpg
Senioren
D05
19:30 - 21:00
1 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
D08
19:30 - 21:00
5
Trainer(s)
Opmerkingen
(3x 1/3)
D09
19:30 - 21:00
5
Trainer(s)
Opmerkingen
(3x 1/3)
D12
19:30 - 21:00
5
Trainer(s)
Opmerkingen
(3x 1/3)
DJ07
19:30 - 21:00
4
Trainer(s)
Opmerkingen
(3x 1/3)
DJ11
19:30 - 21:00
4
Trainer(s)
Opmerkingen
(3x 1/3)
DVetB
21:00 - 22:30
2 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
Junioren B
MB1
18:00 - 19:30
5 - AB
Trainer(s)
Jet Cremer
Opmerkingen
MB3
18:00 - 19:30
3 - AB
Trainer(s)
Niels Klok
Opmerkingen
MB4
18:00 - 19:30
3 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
James Drummond
Junioren D
MD3
15:00 - 16:30
1 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
James Drummond
MD4
13:15 - 14:45
4 - AB
Trainer(s)
Cecilia Rognoni
Opmerkingen
Jongste jeugd E8
M8E1
15:30 - 16:30
2
Trainer(s)
Tim Broenink
Opmerkingen
Eva vd Sande, Jet Cremer
M8E2
15:30 - 16:30
2
Trainer(s)
Opmerkingen
Eva vd Sande, Jet Cremer
M8E3
15:30 - 16:30
2
Trainer(s)
Opmerkingen
Eva vd Sande, Jet Cremer
M8E4
15:30 - 16:30
2
Trainer(s)
Opmerkingen
Eva vd Sande, Jet Cremer
M8E5
15:30 - 16:30
2
Trainer(s)
Omar Gamei
Opmerkingen
Eva vd Sande, Jet Cremer
Jongste jeugd E
M6E1
14:30 - 15:30
2
Trainer(s)
Tim Broenink
Opmerkingen
Eva vd Sande, OmarGamei, Jet Cremer
M6E2
14:30 - 15:30
2
Trainer(s)
Opmerkingen
Eva vd Sande, OmarGamei, Jet Cremer
M6E3
14:30 - 15:30
2
Trainer(s)
Opmerkingen
Eva vd Sande, OmarGamei, Jet Cremer
M6E4
14:30 - 15:30
2
Trainer(s)
Opmerkingen
Eva vd Sande, OmarGamei, Jet Cremer
Jongste jeugd F
MF1
13:30 - 14:30
2
Trainer(s)
Opmerkingen
MF6 Eva vd Sande,Omar Gamei,Jet Cremer
MF2
13:30 - 14:30
2
Trainer(s)
Opmerkingen
MF6 Eva vd Sande,Omar Gamei,Jet Cremer
MF3
13:30 - 14:30
2
Trainer(s)
Opmerkingen
MF6 Eva vd Sande,Omar Gamei,Jet Cremer
MF4
13:30 - 14:30
2
Trainer(s)
Opmerkingen
MF6 Eva vd Sande,Omar Gamei,Jet Cremer
MF5
13:30 - 14:30
2
Trainer(s)
Opmerkingen
MF6 Eva vd Sande,Omar Gamei,Jet Cremer
Overig
LG1
19:00 - 20:00
2 - CD
Trainer(s)
Paul van Praagh
Opmerkingen
Senioren
H02
20:00 - 21:00
2 - CD
Trainer(s)
Teun Rohof
Opmerkingen
Extra
H02
21:00 - 22:30
4 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
H05
19:30 - 21:00
2 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
H06
21:00 - 22:30
4 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
NW
H10
21:00 - 22:30
1 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
H13
21:00 - 22:30
1 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
H14
21:00 - 22:30
5 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
H19
21:00 - 22:30
5 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
H20
19:30 - 21:00
4
Trainer(s)
Opmerkingen
(3x 1/3)
Junioren A
JA1
18:15 - 19:30
2 - AB
Trainer(s)
Teun Rohof
Opmerkingen
Junioren B
JB1
18:00 - 19:30
4 - AB
Trainer(s)
Tycho van Meer
Opmerkingen
JB2
18:00 - 19:30
4 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
Junioren C
JC1
16:30 - 18:00
1 - AB
Trainer(s)
Alyson Annan
Jonas van der Zande
Opmerkingen
Teun Rohof
JC2
16:30 - 18:00
1 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
JC3
16:30 - 17:45
2 - AB
Trainer(s)
Eva van der Schoot
Opmerkingen
JC4
17:45 - 19:00
2 - CD
Trainer(s)
Paul van Praagh
Opmerkingen
JC5
16:30 - 17:45
4 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
JC6
16:45 - 18:00
3 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
James Drummond
Junioren D
JD4
15:00 - 16:15
4 - AB
Trainer(s)
Daan Sabel
Opmerkingen
JD5
15:00 - 16:15
4 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
Jongste jeugd E8
J8E1
15:30 - 16:30
3
Trainer(s)
Thomas Immink
Opmerkingen
James Drummond
J8E2
15:30 - 16:30
3
Trainer(s)
Opmerkingen
James Drummond
J8E3
15:30 - 16:30
3
Trainer(s)
Opmerkingen
James Drummond
J8E4
15:30 - 16:30
3
Trainer(s)
Opmerkingen
James Drummond
Jongste jeugd E
J6E1
14:30 - 15:30
3
Trainer(s)
Thomas Immink
Opmerkingen
James Drummond
J6E2
14:30 - 15:30
3
Trainer(s)
Opmerkingen
James Drummond
J6E3
14:30 - 15:30
3
Trainer(s)
Opmerkingen
James Drummond
J6E4
14:30 - 15:30
3
Trainer(s)
Opmerkingen
James Drummond
J6E5
14:30 - 15:30
3
Trainer(s)
Opmerkingen
James Drummond
Jongste jeugd F
JF1
13:30 - 14:30
3
Trainer(s)
Thomas Immink
Opmerkingen
Daim Des, James Drumond
JF2
13:30 - 14:30
3
Trainer(s)
Opmerkingen
Daim Des, James Drumond
JF3
13:30 - 14:30
3
Trainer(s)
Opmerkingen
Daim Des, James Drumond
JF4
13:30 - 14:30
3
Trainer(s)
Opmerkingen
Daim Des, James Drumond
JF5
13:30 - 14:30
3
Trainer(s)
Opmerkingen
Daim Des, James Drumond
Overig
Speelbal
13:15 - 17:00
5
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Spec. training
16:15 - 18:00
4 - CD
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
ASM
Keeperstraining
16:30 - 17:45
2 - CD
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Dennis vd Pol
Hockey Academie
18:00 - 19:30
1
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Spec. training
19:30 - 21:00
1 - AB
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
DvA
Heren Veteranen
21:00 - 22:30
2 - CD
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
D,E,F + DvD