1-1.png 2-2.png 3.png 4-4.png 5-5.png 6.png 7.png 8.png

Heren 01

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Voordaan H1 Kampong H1 16:30
Schaerweijde H1 Oranje-Rood H1 18:30

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Kampong H1 12 34 11 1 0
2 Bloemendaal H1 12 27 8 3 1
3 Pinoké H1 12 24 7 3 2
4 Rotterdam H1 12 23 7 2 3
5 Oranje-Rood H1 12 21 6 3 3
6 Klein Zwitserland H1 12 18 5 3 4
7 Den Bosch H1 12 16 4 4 4
8 Amsterdam H1 12 13 3 4 5
9 HDM H1 12 12 3 3 6
10 HGC H1 12 9 2 3 7
11 Schaerweijde H1 12 4 1 1 10
12 Voordaan H1 12 0 0 0 12

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
5 mrt HGC H1 14:45 uit
11 mrt SV Kampong Hockey H1 18:30 uit
18 mrt hdm H1 16:30 thuis
26 mrt HC Bloemendaal H1 14:45 uit
2 apr Pinoké H1 14:45 thuis
16 apr HC Oranje Rood H1 14:45 uit
22 apr MMHC Voordaan H1 18:30 thuis
29 apr Schaerweijde H1 18:30 uit
7 mei Hockeyclub 's-Hertogenbosch H1 14:45 thuis
13 mei Hockey Club Rotterdam H1 16:30 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 3 SEPTEMBER 2022
Den Bosch H1 Bloemendaal H1 (2-2)scheduled
Klein Zwitserland H1 Amsterdam H1 (2-4)scheduled
ZONDAG 4 SEPTEMBER 2022
Voordaan H1 Oranje-Rood H1 (0-6)final
HGC H1 Kampong H1 (2-4)final
Rotterdam H1 HDM H1 (8-1)final
Schaerweijde H1 Pinoké H1 (1-4)final
ZATERDAG 10 SEPTEMBER 2022
Oranje-Rood H1 Schaerweijde H1 (3-0)scheduled
Kampong H1 Voordaan H1 (6-1)final
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Pinoké H1 Den Bosch H1 (4-3)final
Bloemendaal H1 Rotterdam H1 (4-1)final
HDM H1 Klein Zwitserland H1 (3-2)final
Amsterdam H1 HGC H1 (3-3)scheduled
DONDERDAG 15 SEPTEMBER 2022
HGC H1 HDM H1 (1-1)final
Klein Zwitserland H1 Bloemendaal H1 (5-3)final
Rotterdam H1 Pinoké H1 (1-1)final
Den Bosch H1 Oranje-Rood H1 (2-2)final
Schaerweijde H1 Voordaan H1 (3-1)final
Amsterdam H1 Kampong H1 (0-1)scheduled
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Voordaan H1 Den Bosch H1 (0-4)final
Oranje-Rood H1 Rotterdam H1 (3-1)final
Pinoké H1 Klein Zwitserland H1 (2-2)scheduled
Bloemendaal H1 HGC H1 (4-2)scheduled
HDM H1 Amsterdam H1 (2-2)final
Kampong H1 Schaerweijde H1 (2-0)final
ZATERDAG 24 SEPTEMBER 2022
HGC H1 Pinoké H1 (3-4)scheduled
Rotterdam H1 Voordaan H1 (10-1)final
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Klein Zwitserland H1 Oranje-Rood H1 (2-1)final
Den Bosch H1 Schaerweijde H1 (1-0)final
HDM H1 Kampong H1 (1-7)final
Amsterdam H1 Bloemendaal H1 (1-4)final
ZATERDAG 1 OKTOBER 2022
Kampong H1 Den Bosch H1 (2-1)final
Bloemendaal H1 HDM H1 (3-1)final
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Oranje-Rood H1 HGC H1 (5-1)scheduled
Schaerweijde H1 Rotterdam H1 (3-6)final
Voordaan H1 Klein Zwitserland H1 (3-5)final
ZATERDAG 8 OKTOBER 2022
Amsterdam H1 Oranje-Rood H1 (1-1)scheduled
HGC H1 Voordaan H1 (5-0)final
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Klein Zwitserland H1 Schaerweijde H1 (3-1)final
Rotterdam H1 Den Bosch H1 (5-3)final
Bloemendaal H1 Kampong H1 (0-0)final
HDM H1 Pinoké H1 (0-1)final
ZATERDAG 15 OKTOBER 2022
Schaerweijde H1 HGC H1 (1-2)final
Den Bosch H1 Klein Zwitserland H1 (1-1)final
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
Voordaan H1 Amsterdam H1 (0-7)final
Oranje-Rood H1 HDM H1 (4-1)scheduled
Pinoké H1 Bloemendaal H1 (1-4)final
Kampong H1 Rotterdam H1 (4-3)final
ZATERDAG 22 OKTOBER 2022
Klein Zwitserland H1 Rotterdam H1 (1-3)final
Bloemendaal H1 Oranje-Rood H1 (3-0)final
ZONDAG 23 OKTOBER 2022
HGC H1 Den Bosch H1 (2-4)final
Pinoké H1 Kampong H1 (3-4)final
HDM H1 Voordaan H1 (5-2)final
Amsterdam H1 Schaerweijde H1 (3-1)final
DONDERDAG 27 OKTOBER 2022
Pinoké H1 Amsterdam H1 (2-1)final
ZATERDAG 29 OKTOBER 2022
Rotterdam H1 HGC H1 (3-3)final
Schaerweijde H1 HDM H1 (1-1)final
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
Klein Zwitserland H1 Kampong H1 (0-2)final
Den Bosch H1 Amsterdam H1 (3-2)final
Voordaan H1 Bloemendaal H1 (2-7)final
Oranje-Rood H1 Pinoké H1 (2-2)scheduled
ZATERDAG 5 NOVEMBER 2022
Bloemendaal H1 Schaerweijde H1 (3-0)final
HGC H1 Klein Zwitserland H1 (0-2)final
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
Pinoké H1 Voordaan H1 (6-1)final
HDM H1 Den Bosch H1 (3-1)final
Amsterdam H1 Rotterdam H1 (1-6)final
Kampong H1 Oranje-Rood H1 (3-2)final
ZATERDAG 12 NOVEMBER 2022
HDM H1 Rotterdam H1 (1-3)final
Pinoké H1 Schaerweijde H1 (3-1)final
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
Oranje-Rood H1 Voordaan H1 (6-1)scheduled
Bloemendaal H1 Den Bosch H1 (3-3)final
Amsterdam H1 Klein Zwitserland H1 (1-1)final
Kampong H1 HGC H1 (2-1)final