1-1.png 2-2.png 3.png 4-4.png 5-5.png 6.png 7.png 8.png

Heren 30-1

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Voordaan H30-1 Laren H30-1 12:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Gooische H30-1 11 28 9 1 1
2 Voordaan H30-1 10 25 8 1 1
3 Amsterdam H30-1 11 22 7 1 3
4 Huizen H30-1 11 21 7 0 4
5 Bloemendaal H30-1 11 20 5 5 1
6 Klein Zwitserland H30-1 10 15 5 0 5
7 Gooische H30-2 11 14 4 2 5
8 Rotterdam H30-1 11 14 4 2 5
9 Roomburg H30-1 11 10 3 1 7
10 Hurley H30-1 10 7 2 1 7
11 Laren H30-1 10 4 1 1 8
12 Pinoké H30-1 11 4 1 1 9

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
12 mrt HC Bloemendaal H30-1 n.n.b thuis
19 mrt THC Hurley H30-1 n.n.b uit
26 mrt Leidse Hockey Club Roomburg H30-1 n.n.b uit
2 apr Larensche Mixed Hockey Club H30-1 n.n.b thuis
16 apr Huizer HC H30-1 n.n.b uit
23 apr Hockey Club Rotterdam H30-1 n.n.b thuis
14 mei Gooische Hockey Club H30-1 n.n.b uit
21 mei Gooische Hockey Club H30-2 n.n.b thuis
4 jun MMHC Voordaan H30-1 n.n.b uit
11 jun Pinoké H30-1 n.n.b thuis
18 jun Klein Zwitserland H30-1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Gooische H30-2 Gooische H30-1 (1-1)final
Klein Zwitserland H30-1 Laren H30-1 (3-2)final
Bloemendaal H30-1 Amsterdam H30-1 (1-1)final
Hurley H30-1 Roomburg H30-1 (1-0)scheduled
Voordaan H30-1 Rotterdam H30-1 (7-2)scheduled
Pinoké H30-1 Huizen H30-1 (0-5)final
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Laren H30-1 Bloemendaal H30-1 (3-3)scheduled
Huizen H30-1 Klein Zwitserland H30-1 (1-3)scheduled
Amsterdam H30-1 Hurley H30-1 (8-0)scheduled
Rotterdam H30-1 Pinoké H30-1 (2-1)final
Gooische H30-1 Voordaan H30-1 (2-3)final
Roomburg H30-1 Gooische H30-2 (1-4)scheduled
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Hurley H30-1 Laren H30-1 (5-3)scheduled
Klein Zwitserland H30-1 Rotterdam H30-1 (1-2)scheduled
Pinoké H30-1 Gooische H30-1 (2-4)final
Bloemendaal H30-1 Huizen H30-1 (3-1)scheduled
Voordaan H30-1 Gooische H30-2 (5-2)final
Amsterdam H30-1 Roomburg H30-1 (3-2)final
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Rotterdam H30-1 Bloemendaal H30-1 (2-2)final
Huizen H30-1 Hurley H30-1 (2-0)final
Gooische H30-2 Pinoké H30-1 (5-2)final
Laren H30-1 Amsterdam H30-1 (1-3)scheduled
Roomburg H30-1 Voordaan H30-1 (1-2)final
Gooische H30-1 Klein Zwitserland H30-1 (5-2)final
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Bloemendaal H30-1 Gooische H30-1 (2-3)final
Klein Zwitserland H30-1 Gooische H30-2 (2-1)scheduled
Laren H30-1 Roomburg H30-1 (2-4)scheduled
Hurley H30-1 Rotterdam H30-1 (1-4)final
Amsterdam H30-1 Huizen H30-1 (3-1)scheduled
Pinoké H30-1 Voordaan H30-1 (1-3)final
DONDERDAG 13 OKTOBER 2022
Rotterdam H30-1 Amsterdam H30-1 (1-2)final
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
Huizen H30-1 Laren H30-1 (5-3)final
Voordaan H30-1 Klein Zwitserland H30-1 (5-1)scheduled
Gooische H30-1 Hurley H30-1 (3-2)final
Gooische H30-2 Bloemendaal H30-1 (3-3)final
Roomburg H30-1 Pinoké H30-1 (1-0)final
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
Amsterdam H30-1 Gooische H30-1 (2-3)final
Huizen H30-1 Roomburg H30-1 (3-2)final
Bloemendaal H30-1 Voordaan H30-1 (2-2)final
Hurley H30-1 Gooische H30-2 (1-6)final
Klein Zwitserland H30-1 Pinoké H30-1 (4-2)final
Laren H30-1 Rotterdam H30-1 (4-2)final
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
Rotterdam H30-1 Huizen H30-1 (1-2)scheduled
Gooische H30-2 Amsterdam H30-1 (2-3)final
Roomburg H30-1 Klein Zwitserland H30-1 (3-2)scheduled
Gooische H30-1 Laren H30-1 (5-0)final
Pinoké H30-1 Bloemendaal H30-1 (1-2)final
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
Hurley H30-1 Pinoké H30-1 (3-3)scheduled
Huizen H30-1 Gooische H30-1 (2-3)final
Rotterdam H30-1 Roomburg H30-1 (1-1)scheduled
Bloemendaal H30-1 Klein Zwitserland H30-1 (2-1)scheduled
Amsterdam H30-1 Voordaan H30-1 (1-2)final
Laren H30-1 Gooische H30-2 (2-3)final
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
Pinoké H30-1 Amsterdam H30-1 (3-4)final
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
Huizen H30-1 Voordaan H30-1 (6-2)scheduled
Hurley H30-1 Bloemendaal H30-1 (2-4)scheduled
Rotterdam H30-1 Gooische H30-2 (3-2)scheduled
Roomburg H30-1 Gooische H30-1 (2-5)scheduled
Amsterdam H30-1 Klein Zwitserland H30-1 (1-3)scheduled
Laren H30-1 Pinoké H30-1 (2-4)scheduled
WOENSDAG 30 NOVEMBER 2022
Bloemendaal H30-1 Roomburg H30-1 (4-0)final
ZONDAG 4 DECEMBER 2022
Voordaan H30-1 Hurley H30-1 (7-0)final
Gooische H30-2 Huizen H30-1 (2-3)final
Gooische H30-1 Rotterdam H30-1 (5-2)final