1-1.png 2-2.png 3.png 4-4.png 5-5.png 6.png 7.png 8.png

Dames 30-1

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Pinoké D30-1 Gooische D30-1 0:00
SCHC D30-1 Cartouche D30-1 0:00
AthenA D30-1 Bloemendaal D30-1 0:00
Amsterdam D30-1 HDM D30-1 0:00
Klein Zwitserland D30-1 Rotterdam D30-1 0:00
Kampong D30-2 Kampong D30-1 0:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Gooische D30-1 11 26 8 2 1
2 Kampong D30-2 11 25 8 1 2
3 Rotterdam D30-1 11 24 7 3 1
4 SCHC D30-1 11 24 7 3 1
5 Klein Zwitserland D30-1 11 23 7 2 2
6 Amsterdam D30-1 11 23 7 2 2
7 Pinoké D30-1 11 12 4 0 7
8 HDM D30-1 11 10 3 1 7
9 Bloemendaal D30-1 11 6 3 0 8
10 Kampong D30-1 11 6 2 0 9
11 Cartouche D30-1 11 4 1 1 9
12 AthenA D30-1 11 4 1 1 9

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
12 mrt hdm D30-1 n.n.b thuis
19 mrt HC Bloemendaal D30-1 n.n.b uit
26 mrt SV Kampong Hockey D30-1 n.n.b thuis
2 apr Hockey Club Rotterdam D30-1 n.n.b uit
16 apr V.M.H.C. CARTOUCHE D30-1 n.n.b thuis
23 apr Gooische Hockey Club D30-1 n.n.b uit
14 mei Hockeyclub SCHC D30-1 n.n.b thuis
21 mei Klein Zwitserland D30-1 n.n.b uit
4 jun SV Kampong Hockey D30-2 n.n.b thuis
11 jun HC Athena D45-1 n.n.b uit
18 jun Pinoké D30-1 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Rotterdam D30-1 Klein Zwitserland D30-1 (2-2)final
Gooische D30-1 Pinoké D30-1 (3-0)final
Kampong D30-1 Kampong D30-2 (0-2)final
Cartouche D30-1 SCHC D30-1 (2-3)final
HDM D30-1 Amsterdam D30-1 (1-2)final
Bloemendaal D30-1 AthenA D30-1 (5-0)final
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
SCHC D30-1 Gooische D30-1 (1-1)final
AthenA D30-1 Kampong D30-1 (1-2)final
Amsterdam D30-1 Bloemendaal D30-1 (4-1)scheduled
Kampong D30-2 Rotterdam D30-1 (2-0)final
Klein Zwitserland D30-1 Cartouche D30-1 (5-0)final
Pinoké D30-1 HDM D30-1 (3-2)final
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Rotterdam D30-1 AthenA D30-1 (6-1)final
Kampong D30-1 Amsterdam D30-1 (0-3)final
Bloemendaal D30-1 HDM D30-1 (0-4)final
SCHC D30-1 Pinoké D30-1 (8-0)final
Gooische D30-1 Klein Zwitserland D30-1 (4-0)final
Cartouche D30-1 Kampong D30-2 (0-2)final
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
AthenA D30-1 Cartouche D30-1 (1-1)final
Klein Zwitserland D30-1 SCHC D30-1 (5-2)final
Pinoké D30-1 Bloemendaal D30-1 (2-0)final
Amsterdam D30-1 Rotterdam D30-1 (3-3)final
HDM D30-1 Kampong D30-1 (3-1)final
Kampong D30-2 Gooische D30-1 (2-3)final
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
SCHC D30-1 Kampong D30-2 (1-0)final
Klein Zwitserland D30-1 Pinoké D30-1 (3-1)final
Gooische D30-1 AthenA D30-1 (6-1)final
Cartouche D30-1 Amsterdam D30-1 (0-1)final
Rotterdam D30-1 HDM D30-1 (1-0)final
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
Amsterdam D30-1 Gooische D30-1 (2-2)final
Bloemendaal D30-1 Rotterdam D30-1 (0-3)final
AthenA D30-1 SCHC D30-1 (0-6)final
Pinoké D30-1 Kampong D30-1 (2-1)final
Kampong D30-2 Klein Zwitserland D30-1 (1-1)final
HDM D30-1 Cartouche D30-1 (5-2)final
ZONDAG 23 OKTOBER 2022
Kampong D30-1 Bloemendaal D30-1 (0-2)final
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
Gooische D30-1 HDM D30-1 (3-1)final
Kampong D30-2 Pinoké D30-1 (2-1)final
Cartouche D30-1 Bloemendaal D30-1 (1-2)scheduled
Rotterdam D30-1 Kampong D30-1 (3-0)final
Klein Zwitserland D30-1 AthenA D30-1 (7-1)scheduled
SCHC D30-1 Amsterdam D30-1 (5-2)final
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
Kampong D30-1 Cartouche D30-1 (5-2)final
Amsterdam D30-1 Klein Zwitserland D30-1 (2-1)final
Pinoké D30-1 Rotterdam D30-1 (0-6)scheduled
HDM D30-1 SCHC D30-1 (2-2)final
Bloemendaal D30-1 Gooische D30-1 (0-9)final
AthenA D30-1 Kampong D30-2 (0-3)final
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
Klein Zwitserland D30-1 HDM D30-1 (4-2)final
Gooische D30-1 Kampong D30-1 (2-1)final
Cartouche D30-1 Rotterdam D30-1 (0-4)final
Kampong D30-2 Amsterdam D30-1 (3-1)final
SCHC D30-1 Bloemendaal D30-1 (2-1)final
AthenA D30-1 Pinoké D30-1 (2-4)final
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
Rotterdam D30-1 Gooische D30-1 (3-1)final
HDM D30-1 Kampong D30-2 (2-7)final
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
Rotterdam D30-1 SCHC D30-1 (1-1)scheduled
Klein Zwitserland D30-1 Kampong D30-1 (1-0)final
Kampong D30-2 Bloemendaal D30-1 (3-1)scheduled
AthenA D30-1 HDM D30-1 (2-1)scheduled
Gooische D30-1 Cartouche D30-1 (4-1)final
Pinoké D30-1 Amsterdam D30-1 (1-5)final
WOENSDAG 30 NOVEMBER 2022
Amsterdam D30-1 AthenA D30-1 (6-2)final
Bloemendaal D30-1 Klein Zwitserland D30-1 (1-3)scheduled
ZONDAG 4 DECEMBER 2022
Kampong D30-1 SCHC D30-1 (0-2)final
Cartouche D30-1 Pinoké D30-1 (1-0)final