1.png 2.png 3.png 4.png 5.png 6.png 7.png 8.png 9.png

Dames 30A

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Amsterdam D30A Kampong D30A 19:30

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Rotterdam D30A 6 13 4 1 1
2 Gooische D30A 6 13 4 1 1
3 Pinoké D30A 6 11 3 2 1
4 Amsterdam D30A 5 10 3 1 1
5 Kampong D30B 6 10 3 1 2
6 hdm D30A 6 8 2 2 2
7 Klein Zwitserland D30A 6 8 2 2 2
8 Cartouche D30A 6 7 2 1 3
9 Bloemendaal D30A 6 5 1 2 3
10 Laren D30A 6 4 1 1 4
11 Spandersbosch D30A 6 4 1 1 4
12 Kampong D30A 5 3 0 3 2

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
27 okt SV Kampong Hockey D30A 19:30 thuis - Veld 1
31 okt Pinoké D30A 12:30 uit
7 nov Hockey Club Rotterdam D30A 16:00 thuis - Zuidbroek veld
14 nov HC Bloemendaal D30A n.n.b thuis
21 nov Larensche Mixed Hockey Club D30A 11:05 uit
28 nov SV Kampong Hockey D30B n.n.b thuis
13 mrt hdm D30A n.n.b thuis
20 mrt Gooische Hockey Club D30A n.n.b uit
27 mrt Klein Zwitserland D30A n.n.b thuis
3 apr V.M.H.C. CARTOUCHE D30A n.n.b uit
10 apr 't Spandersbosch D30A n.n.b thuis
24 apr SV Kampong Hockey D30A n.n.b uit
8 mei Pinoké D30A n.n.b thuis
15 mei Hockey Club Rotterdam D30A n.n.b uit
22 mei HC Bloemendaal D30A n.n.b uit
29 mei Larensche Mixed Hockey Club D30A n.n.b thuis
12 jun SV Kampong Hockey D30B n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
Gooische D30A Rotterdam D30A 2-0
hdm D30A Amsterdam D30A 0-2
Klein Zwitserland D30A Pinoké D30A 2-2
Spandersbosch D30A Bloemendaal D30A 2-3
Cartouche D30A Kampong D30A 2-0
Kampong D30B Laren D30A 3-1
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Rotterdam D30A Klein Zwitserland D30A 4-1
Amsterdam D30A Gooische D30A 4-3
Pinoké D30A Cartouche D30A 1-1
Kampong D30A Spandersbosch D30A 1-1
Bloemendaal D30A Kampong D30B 2-2
Laren D30A hdm D30A 2-2
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Kampong D30A Bloemendaal D30A 1-1
Spandersbosch D30A Pinoké D30A 0-2
Klein Zwitserland D30A Amsterdam D30A 1-1
Cartouche D30A Rotterdam D30A 0-4
Gooische D30A Laren D30A 5-1
hdm D30A Kampong D30B 1-0
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Pinoké D30A Kampong D30A 5-0
Amsterdam D30A Cartouche D30A 11-1
Bloemendaal D30A hdm D30A 1-2
Kampong D30B Gooische D30A 2-4
Rotterdam D30A Spandersbosch D30A 5-0
Laren D30A Klein Zwitserland D30A 0-1
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
Gooische D30A hdm D30A 0-0
Cartouche D30A Laren D30A 4-2
Pinoké D30A Bloemendaal D30A 3-0
Klein Zwitserland D30A Kampong D30B 2-3
Spandersbosch D30A Amsterdam D30A 1-0
Kampong D30A Rotterdam D30A 1-1
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
hdm D30A Klein Zwitserland D30A 0-1
Laren D30A Spandersbosch D30A 3-1
Bloemendaal D30A Gooische D30A 1-6
Rotterdam D30A Pinoké D30A 4-0
Cartouche D30A Kampong D30B 2-3