1.header.png 2.header.png 3.header.png 4.header.png 5.header.png 6.header.png 7-.jpg 7.header.png 8-.jpg
Senioren
D01
19:00 - 20:45
1
Trainer(s)
Cecilia Rognoni
Robert Tigges
Opmerkingen
D02
19:30 - 21:00
4 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
D03
19:30 - 21:00
4 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
NW
D06
19:30 - 21:00
2
Trainer(s)
Opmerkingen
D07
19:30 - 21:00
2
Trainer(s)
Opmerkingen
D08
19:30 - 21:00
5
Trainer(s)
Opmerkingen
D11
20:45 - 22:15
1
Trainer(s)
Opmerkingen
3x 1/3 veld
D39C
20:45 - 22:15
1
Trainer(s)
Opmerkingen
3x 1/3 veld
DJ04
21:00 - 22:30
4
Trainer(s)
Opmerkingen
1x p/w wijkt 1 team uit naar 1/3 deel v3 (zand). Teams graag onderling roulatieschema afstemmen
DJ06
21:00 - 22:30
4
Trainer(s)
Opmerkingen
1x p/w wijkt 1 team uit naar 1/3 deel v3 (zand). Teams graag onderling roulatieschema afstemmen
DJ09
21:00 - 22:30
4
Trainer(s)
Opmerkingen
1x p/w wijkt 1 team uit naar 1/3 deel v3 (zand). Teams graag onderling roulatieschema afstemmen
DJ13
20:45 - 22:15
1
Trainer(s)
Opmerkingen
3x 1/3 veld
Junioren A
MA4
18:00 - 19:30
2 - AB
Trainer(s)
Daan Smiers
Opmerkingen
Junioren B
MB2
18:00 - 19:30
2 - CD
Trainer(s)
Merel van Rooij
Opmerkingen
Junioren C
MC4
18:00 - 19:15
4 - CD
Trainer(s)
Servaas Grimmelikhuijsen
Hidde Bos
Opmerkingen
MC5
18:00 - 19:15
4 - AB
Trainer(s)
Sarah Smit Sibinga
Opmerkingen
Junioren D
MD7
16:00 - 17:00
1 - CD
Trainer(s)
Hidde Bos
Opmerkingen
MD8
16:00 - 17:00
1 - AB
Trainer(s)
Servaas Grimmelikhuijsen
Opmerkingen
Senioren
H01
17:00 - 19:00
1
Trainer(s)
Santi Freixa
Simon Organ
Opmerkingen
H11
21:00 - 22:30
2
Trainer(s)
Opmerkingen
1x p/w wijkt 1 team uit naar 1/3 deel v3 (zand). Teams graag onderling roulatieschema afstemmen
H12
21:00 - 22:30
5
Trainer(s)
Opmerkingen
1x p/w wijkt 1 team uit naar 1/3 deel v3 (zand). Teams graag onderling roulatieschema afstemmen
H18
21:00 - 22:30
2
Trainer(s)
Opmerkingen
1x p/w wijkt 1 team uit naar 1/3 deel v3 (zand). Teams graag onderling roulatieschema afstemmen
H20
19:30 - 21:00
5
Trainer(s)
Opmerkingen
H21
21:00 - 22:30
2
Trainer(s)
Opmerkingen
1x p/w wijkt 1 team uit naar 1/3 deel v3 (zand). Teams graag onderling roulatieschema afstemmen
HJ1
21:00 - 22:30
5
Trainer(s)
Opmerkingen
1x p/w wijkt 1 team uit naar 1/3 deel v3 (zand). Teams graag onderling roulatieschema afstemmen
HJ3
21:00 - 22:30
5
Trainer(s)
Opmerkingen
1x p/w wijkt 1 team uit naar 1/3 deel v3 (zand). Teams graag onderling roulatieschema afstemmen
Junioren A
JA3
18:00 - 19:30
5 - AB
Trainer(s)
Floris Kuiper
Opmerkingen
JA4
18:00 - 19:30
5 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
Junioren B
JB4
18:00 - 19:30
3 - AB
Trainer(s)
Frank Bruning
Opmerkingen
JB5
18:00 - 19:30
3 - CD
Trainer(s)
Thomas Immink
Opmerkingen
Overig
Onderbouw JC1/JC2
16:00 - 18:00
4
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Onderbouw jongens
Onderbouw MC1/MC2
16:00 - 18:00
3 - AB
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Onderbouw Meisjes
Onderbouw MC1/MC2
16:00 - 18:00
3 - CD
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Onderbouw Meisjes
Onderbouw MD1/MD2
16:00 - 18:00
2
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Onderbouw meisjes
Onderbouw JD1/JD2
16:00 - 18:00
5
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Onderbouw Jongens
Bedrijfshockey
19:30 - 21:00
3
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
senioren
21:00 - 22:30
3
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Roulatieveld van V2, V4&V5. 3x 1/3 zanddeel