1-.jpg 2-.jpg 3-.jpg 4-.jpg 5-.jpg 6-.jpg 7-.jpg 8-.jpg

Organisatie

Bestuur

Marc Staal
Voorzitter

Fons Fonteijn
Tophockey & vice-voorzitter

Lea Ward
Secretaris

Maikel van Verseveld
Penningmeester

Quirine Pleyte
Sponsoring

Claire van Eeghen
PR & Communicatie

Machteld Kok
Jeugdhockey

Jan Willem Bredius
Senioren

Erich Schnoeckel
Accommodatie, Exploitatie & Evenementen

Clubmanager

Alexia Sifneos
lid

Wedstrijdsecretariaat

Hella Dijkman-van der Most
Jeugd

Tamara Maris WS
Jeugd

Sara Schermerhorn
Wedstrijdtafel jeugd

Marianne Wiegman - Donk
Senioren

0627621448

Beheerder/financiën

Peter Fontijn
lid

020-4266152

Commissie PR & Communicatie

Claire van Eeghen
Bestuurslid

Frederique Bom
PR & Communicatie

Jaap Bollee
Grafische vormgeving

Robert van Berge Henegouwen
Contentmanager ah&bc.tv

Rupert van Klaveren
Clubarchivaris

Commissie Materialen

Robert van Berge Henegouwen
Contactpersoon

Steven Verdooren
Contactpersoon

Medische Commissie

Rutger Klicks
arts

Marguerite van Randwijck
arts

Martijn Wijnant
fysio-manueel therapeut

Sportiviteit&Respect

Martine Rosman-Passier
lid

Marianne Wiegman - Donk
lid

Lodewijk de Mol van Otterloo
lid

Tuchtcommissie

Paul Vos
lid

Alexandra Oswald
lid

020-6719882
Erik Grimmelikhuijsen
lid

Marjolijn Lips
lid

Pieter Wiegman
lid

Nathalie van Tekelenburg
lid

Accommodatie Commissie

Rob Groenemeijer
Voorzitter

Hellen Groen
lid

Michiel Atman
lid

Pim van Wylick
lid

Vertrouwenscommissie

Juud Jonckheer
lid

Rogier Gielen
lid

Commissie Tophockey

Aletta van Manen
Commissaris Dames

Organisatie Senioren

Jan Willem Bredius
Bestuurslid

Elftalcommissie Dames
Jikke Weidema
lid

Inge Corten
lid

Ian Daugherty
lid

Elftalcommissie Heren
Frans Corten
lid

Antoine Schijf
lid

Trimhockey
Jung Calje
lid

Wedstrijdsecretariaat senioren
Marianne Wiegman - Donk
Senioren

Organisatie Jeugd

Machteld Kok
Bestuurslid

Antine Bast
Secretaris

Daan Sabel
Manager Jeugdopleiding/Top- en opleidingsteams M/J

Derk de Bruijn
Coördinator JM A&B breedteteams

Franka Veltman
Coördinator JM C breedteteams

Paul van Praagh
Coördinator Speelbal / Stadionkids / LG Hockey

Thomas Immink
Coördinator meisjes DEF

Bob Booij
Coördinator jongens DEF

Arbitragecommissie jeugd
Henk Demmers
Commissaris

Binnert Rauwerda
Opleiding CS+

Hans Peter Steens
Opleiding examen

Ruud Vermeulen
lid

René Clumpkens
lid

Categorieleiding
Fernande van Dijk
Meisjes A

Sabine Merkus
Meisjes B

Juleke Willigers
Meisjes B

Iris Jansen
Meisjes C 2e jaars

Carine Crielaers
Meisjes C 1e jaars

Arieke Tomlow
Meisjes D 1e jrs

Marre Bavinck
Meisjes D 2e jrs

Janneke Jiskoot
Meisjes E 2e jaars

Sophie Koole-van Der Stok
Meisjes E 1e jaars

Sabine van Es
Meisjes F 2e jaars

Liliane Dulfer
Meisjes LG

Fenneke Dommering
Jongens A

Willemijn Neleman
Jongens B

Marilene van Oranje
Jongens B

Nathalie van Tekelenburg
Jongens C

Jacobien Ellerbroek
Jongens C

Nazli Schillemans-Baltaci
Jongens D 2e jrs

Jacqueline Aarts
Jongens D 1e jrs

Laura Heeremans
Jongens E 2e jaars

Florentijn Heering
Jongens E 1e jaars

Beline Jurgens-de Greve
Jongens F 2e jaars

Sabine van Es
Jongens F 1e jaars

Liliane Dulfer
Jongens LG

Elftalcommissie Jeugd
Mariëtte M. Stradmeijer
Jeugd DEF

Technische Commissie
Tycho van Meer
Voorzitter

Taco van den Honert
lid

Maartje Scheepstra
lid

Stephane Mordac
lid

Kristiaan Timman
lid

Rein Steeman
lid

Zaalhockey Jeugd
Valerie Smit
coördinator

Juleke Willigers
coördinator

Begeleiding Topelftallen

Dames 1
Rick Mathijssen
coach

Robert Tigges
assistent coach

Marc Jansen
fysiotherapeut

Judith Zeevenhooven
arts

Hermine Voûte
manager

Heren 1
Graham Reid
coach

Joost Bitterling
assistent coach

Jan Jorn van 't Land
trainer

Derk Doyer
manager

Richard Stolle
manager

Harm Bruin
fysiotherapeut

Malik van Kampen
fysiotherapeut

Rutger Klicks
arts

Jeugdbestuur

Saskia Bredius
Voorzitter

Bob Booij
mentor

Raf Bergkamp
lid

Tobias Miedema
lid

Levi Cohen
lid

Sophie van Dijk
lid

Bente van Os
lid

Gina Luykx
lid

Derk Schendstok
lid

Sponsorcommissie

Alexia Sifneos
Contactpersoon

Vrijwilligerscommissie

Ghislaine van den Brink
Voorzitter

Janneke Jiskoot
lid

Judith van Dam
lid