1-.jpg 2-.jpg 3-.jpg 4-.jpg 5-.jpg 6-.jpg 7-.jpg 8-.jpg

Organisatie

Bestuur

Marc Staal
Voorzitter

Lea Ward
Secretaris/elftalcommissie

Jan Willem Lubbers
Penningmeester

Klaas Veering
Tophockey

Jan Willem Bredius
Senioren

Valerie Smit
Jeugdhockey

Quirine Pleyte
Sponsoring

Erich Schnoeckel
Accommodatie, Exploitatie & Evenementen

Clubmanager

Alexia Sifneos
lid

Wedstrijdsecretariaat Junioren

Hella Dijkman-van der Most
Jeugd

Tamara Maris WS
Jeugd

Wedstrijdtafel Junioren

Margot van Waesberghe
lid

Sara Schermerhorn
lid

Wedstrijdsecretariaat Senioren

Marianne Wiegman - Donk
Senioren

Zaalcommissie

Juleke Willigers
lid

Marlies Cordia
lid

Beheerder/financiën

Ben Hondius
lid

Commissie PR & Communicatie

Jikke Weidema
Communicatie

Jaap Bollee
Grafische vormgeving

Robert van Berge Henegouwen
Contentmanager ah&bc.tv

Rupert van Klaveren
Clubarchivaris

Commissie Materialen

Steven Verdooren
Contactpersoon

Robert van Berge Henegouwen
Contactpersoon

Medische Commissie

Rutger Klicks
Arts

Marguerite van Randwijck
Arts

Martijn Wijnant
fysio-manueel therapeut

Sportiviteit & Respect

Frank Kroes
Voorzitter

Mareille van Dijk
lid

Maarten Vestering
lid

Tuchtcommissie

Nathalie van Tekelenburg
Voorzitter

Marjolijn Lips
lid

Erik Grimmelikhuijsen
lid

Pieter Wiegman
lid

Accommodatie Commissie

Hellen Groen
lid

Michiel Atman
lid

Pim van Wylick
lid

Vertrouwenscommissie

Willem Meijer
lid

Juud Jonckheer
lid

Commissie Tophockey

Aletta van Manen
Commissaris Dames

Organisatie Senioren

Jan Willem Bredius
Bestuurslid

Trimhockey
Jung Calje
lid

Wedstrijdsecretariaat senioren
Marianne Wiegman - Donk
Senioren

Organisatie Jeugd

Valerie Smit
Bestuurslid

Antine Bast
Secretaris/elftalcommissie

Mariëtte Stradmeijer
Secretaris/elftalcommissie

Thomas Immink
Hoofd Jeugdopleiding

Teun Rohof
Coördinator Top ABC Jongens

Maartje Scheepstra
Coördinator Top ABC meisjes

Daan Sabel
Coördinator Top D

Rick Botman
Coördinator Breedte ABC

Franka Veltman
Coördinator Breedte D

Thomas Immink
Coördinator Jongens E en 2e jrs F

Tim Broenink
Coördinator Meisjes E en 2e jrs F

Paul van Praagh
Coördinator Speelbal/Stadionkids (1e jrs F)/LG Hockey

Arbitragecommissie jeugd
Henk Demmers
Voorzitter

Binnert Rauwerda
Opleiding CS+

Hans Peter Steens
Opleiding examen

Ruud Vermeulen
lid

René Clumpkens
lid

Categorieleiding
Juleke Willigers
Meisjes A

Fernande van Dijk
Meisjes A

Sabine Merkus
Meisjes B

Iris Jansen
Meisjes B

Marre Bavinck
Meisjes C 2e jaars

Carine Crielaers
Meisjes C 1e jaars

Janneke Jiskoot
Meisjes D 1e jrs

Arieke Tomlow
Meisjes D 2e jrs

Sophie Koole-van Der Stok
Meisjes E 2e jaars

Sabine van Es
Meisjes E 1e jaars

Sabine Reijerse
Meisjes F 2e jaars

Saskia Matser
Meisjes F 1e jaars

Liliane Dulfer
Meisjes LG

Marilene van Oranje
Jongens A

Willemijn Neleman
Jongens B

Nathalie van Tekelenburg
Jongens B

Nazli Schillemans-Baltaci
Jongens C

Jacobien Ellerbroek
Jongens C

Jacqueline Aarts
Jongens D 2e jrs

Laura Heeremans
Jongens D 1e jrs

Hadewina Engelberts
Jongens E 2e jaars

Beline Jurgens-de Greve
Jongens E 1e jaars

Jorica Koppen
Jongens F 2e jaars

Lotje Roussel
Jongens F 1e jaars

Liliane Dulfer
Jongens LG

Technische Commissie
Tycho van Meer
Voorzitter

Taco van den Honert
lid

Maartje Scheepstra
lid

Stephane Mordac
lid

Kristiaan Timman
lid

Rein Steeman
lid

Begeleiding Topelftallen

Dames 1
Robert Tigges
Coach

Cecilia Rognoni
assistent trainer

Marc Jansen
Fysiotherapeut

Judith Zeevenhooven
Arts

Hermine Voûte
Manager

Heren 1
Santi Freixa
Coach

Jan Jorn van 't Land
trainer

Derk Doyer
Manager

Richard Stolle
Manager

Malik van Kampen
Fysiotherapeut

Rutger Klicks
Arts

Jeugdbestuur (evenementen Jeugd)

Saskia Bredius
Voorzitter

Machteld Wytema
Voorzitter

Mette Brugman
lid

Olivia Han
lid

Alice Stolle
lid

Sophie van Dijk
lid

Sponsorcommissie

Alexia Sifneos
Contactpersoon

Vrijwilligerscommissie

Ghislaine van den Brink
Voorzitter

Janneke Jiskoot
lid

Judith van Dam
lid