1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg 6.jpg 7.jpg

Agenda

oktober

Datum Titel Tijd Info
20-10-2017 BP College 15:00 - 16:00 Meer informatie
20-10-2017 Praktijkopleiding clubscheidsrechter 20:00 - 21:30 Meer informatie
21-10-2017 DOD 10:00 - 16:00 Meer informatie
21-10-2017 Merchant Taylor's School wedstrijd 11:30 - 13:00 Meer informatie
21-10-2017 Interland JD3 - Merchant Taylors U12 11:30 - 13:00 Meer informatie
22-10-2017 Making Trax Limited lunch met MA2 12:00 - 13:30 Meer informatie
22-10-2017 AH&BC D1 - Groningen D1 12:45 - 14:15 Meer informatie
22-10-2017 Dames 1 & Eiffel bijeenkomst 14:00 - 16:30 Meer informatie
22-10-2017 AH&BC H1 - hdm H1 14:45 - 16:30 Meer informatie
23-10-2017 Clinic E en F jeugd 09:00 - 15:30 Meer informatie
24-10-2017 Clinic C en D jeugd 09:00 - 15:30 Meer informatie
24-10-2017 NED X1 Heren 11:00 - 12:00 Meer informatie
24-10-2017 Inspire sports training 11:00 - 13:00 Meer informatie
25-10-2017 SportWays Dagkamp 09:00 - 17:30 Meer informatie
25-10-2017 Taeke Taekema, slepen Nieuw-Zeeland 12:30 - 13:30 Meer informatie
25-10-2017 Training Derk 13:00 - 15:00 Meer informatie
26-10-2017 SportWays Dagkamp 09:00 - 17:30 Meer informatie
26-10-2017 Fabriq draaidag 09:30 - 17:30 Meer informatie
26-10-2017 Training Derk 13:00 - 14:30 Meer informatie
27-10-2017 SportWays Dagkamp 09:00 - 17:30 Meer informatie
27-10-2017 BP College 10:00 - 11:00 Meer informatie
27-10-2017 BP College 15:00 - 16:00 Meer informatie
27-10-2017 HC Den Bosch D1 - AH&BC D1 20:30 - 22:00 Meer informatie
28-10-2017 The Perse School wedstrijd 10:30 - 12:00 Meer informatie
29-10-2017 Hdm D1 - AH&BC D1 12:45 - 14:15 Meer informatie
29-10-2017 SCHC H1 - AH&BC H1 14:45 - 16:30 Meer informatie
30-10-2017 Districts eten 18:00 - 23:00 Meer informatie
31-10-2017 NED X1 Heren 11:00 - 12:00 Meer informatie

november

Datum Titel Tijd Info
1-11-2017 Taeke Taekema, slepen Nieuw-Zeeland 12:30 - 13:30 Meer informatie
1-11-2017 Stichting Buitenspel 14:30 - 16:30 Meer informatie
1-11-2017 Scheidsrechtersexamentraining 20:00 - 22:00 Meer informatie
2-11-2017 adidas 09:30 - 17:00 Meer informatie
3-11-2017 adidas 09:30 - 15:00 Meer informatie
3-11-2017 BP College 15:00 - 16:00 Meer informatie
3-11-2017 Business club bijeenkomst 18:00 - 23:00 Meer informatie
3-11-2017 AH&BC H1 - Pinoke H1 20:30 - 22:00 Meer informatie
5-11-2017 Hurley D1 - AH&BC D1 12:45 - 16:15 Meer informatie
5-11-2017 Bloemendaal H1 - AH&BC H1 14:45 - 16:30 Meer informatie
6-11-2017 Districts eten 18:30 - 20:00 Meer informatie
7-11-2017 NED X1 Heren 11:00 - 12:00 Meer informatie
8-11-2017 Taeke Taekema, slepen Nieuw-Zeeland 12:30 - 13:30 Meer informatie
8-11-2017 Bijeenkomst met Graham Reid 19:30 - 21:30 Meer informatie
8-11-2017 Scheidsrechtersexamen 20:00 - 22:30 Meer informatie
10-11-2017 EIFFEL Bijeenkomst 13:00 - 17:00 Meer informatie
10-11-2017 BP College 15:00 - 16:00 Meer informatie
12-11-2017 HC Tilburg H1 - AH&BC H1 14:45 - 16:30 Meer informatie
13-11-2017 Districts eten 18:30 - 20:00 Meer informatie
13-11-2017 ALV 19:30 - 22:30 Meer informatie
14-11-2017 NED X1 Heren 11:00 - 12:00 Meer informatie
14-11-2017 EIFFEL Bijeenkomst 15:00 - 18:30 Meer informatie
15-11-2017 Opleidingsavond Bondsarbitrage 19:30 - 21:30 Meer informatie
16-11-2017 EIFFEL Bijeenkomst 12:00 - 17:00 Meer informatie
16-11-2017 EIFFEL Bijeenkomst 12:00 - 17:00 Meer informatie
17-11-2017 BP College 15:00 - 16:00 Meer informatie
19-11-2017 AH&BC H1 - HC Oranje-Rood H1 14:45 - 16:30 Meer informatie
19-11-2017 Vrienden van Amsterdam borrel 16:30 - 18:30 Meer informatie
20-11-2017 Districts eten 18:30 - 20:00 Meer informatie
21-11-2017 NED X1 Heren 11:00 - 12:00 Meer informatie
22-11-2017 Scheidsrechtersexamentraining 20:00 - 22:00 Meer informatie
23-11-2017 EIFFEL Bijeenkomst 18:00 - 21:30 Meer informatie
24-11-2017 BP College 15:00 - 16:00 Meer informatie
24-11-2017 Bierfest ovb 17:00 - 23:00 Meer informatie
27-11-2017 Districts eten 18:30 - 20:00 Meer informatie
27-11-2017 Scheidsrechtersexamen 20:00 - 22:30 Meer informatie
28-11-2017 NED X1 Heren 11:00 - 12:00 Meer informatie
29-11-2017 Pieten training 13:00 - 17:00 Meer informatie
29-11-2017 Zaalhockey voorlichtingsavond 20:00 - 22:00 Meer informatie

december

Datum Titel Tijd Info
2-12-2017 Sinterklaas op de club 08:30 - 10:15 Meer informatie
16-12-2017 AB Gala 18:00 - 23:00 Meer informatie
27-12-2017 BP College 09:00 - 17:30 Meer informatie
30-12-2017 H1 Zaalhockeyclinics 10:00 - 18:00 Meer informatie

januari

Datum Titel Tijd Info
4-1-2018 AH&BC Zaalhockey toernooi 09:00 - 16:00 Meer informatie

februari

Datum Titel Tijd Info
25-2-2018 AH&BC H1 - Kampong H1 14:45 - 16:15 Meer informatie

maart

Datum Titel Tijd Info
4-3-2018 Vrienden van Amsterdam borrel 16:30 - 18:30 Meer informatie
12-3-2018 Districts eten 18:30 - 20:00 Meer informatie
19-3-2018 Districts eten 18:30 - 20:00 Meer informatie
26-3-2018 Districts eten 18:30 - 20:00 Meer informatie

april

Datum Titel Tijd Info
2-4-2018 ICC Toernooi 08:00 - 19:00 Meer informatie
5-4-2018 Stichting Buitenspel 14:30 - 16:30 Meer informatie
8-4-2018 EIFFEL Klant-kind dag 10:30 - 15:00 Meer informatie
8-4-2018 Atlas VIP vak 12:00 - 17:00 Meer informatie
9-4-2018 Districts eten 18:30 - 20:00 Meer informatie
15-4-2018 Vrienden van Amsterdam ALV en Borrel 16:30 - 18:30 Meer informatie
16-4-2018 Districts eten 18:30 - 20:00 Meer informatie
17-4-2018 MA2 - Diocesan School wedstrijd 18:00 - 19:30 Meer informatie
23-4-2018 Districts eten 18:30 - 20:00 Meer informatie
28-4-2018 DOD 10:00 - 16:00 Meer informatie
30-4-2018 SportWays kampen 08:00 - 23:00 Meer informatie

mei

Datum Titel Tijd Info
2-5-2018 Stichting Buitenspel 14:30 - 16:00 Meer informatie
18-5-2018 KNHB Schoolhockeytoernooi 09:00 - 16:30 Meer informatie

juni

Datum Titel Tijd Info
18-6-2018 KMK E & F Teams 19:00 - 22:00 Meer informatie
20-6-2018 KMK C & D Teams 19:00 - 22:00 Meer informatie
27-6-2018 KMK A/B Teams 19:00 - 22:00 Meer informatie

juli

Datum Titel Tijd Info
1-7-2018 SportWays kampen 08:00 - 23:00 Meer informatie

augustus

Datum Titel Tijd Info
4-8-2018 Wedstrijd JENG - JAUS 19:00 - 20:00 Meer informatie
5-8-2018 SportWays kampen 08:00 - 23:00 Meer informatie

september

Datum Titel Tijd Info
20-9-2018 Team besprekingen 19:00 - 22:00 Meer informatie

oktober

Datum Titel Tijd Info
22-10-2018 BP College 10:00 - 16:00 Meer informatie
24-10-2018 SportWays dagkampen 08:30 - 17:00 Meer informatie