1-.jpg 2-.jpg 3-.jpg 4-.jpg 5-.jpg 6-.jpg 7-.jpg 8-.jpg

Heren 01

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Billy Bakker
Trainer/coach Graham Reid
Trainer Jan Jorn van 't Land
Manager Derk Doyer
Manager Richard Stolle
Asst. coach/trainer Joost Bitterling
Fysiotherapeut Harm Bruin
Fysiotherapeut Malik van Kampen
Arts Rutger Klicks

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Amsterdam H1 Kampong H1 20:30
Den Bosch H1 Almere H1 20:30
Oranje-Rood H1 Bloemendaal H1 20:30
Pinoké H1 HGC H1
Rotterdam H1 Klein Zwitserland H1 20:30
Tilburg H1 SCHC H1 20:30

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Bloemendaal H1 5 15 5 0 0
2 Kampong H1 5 12 4 0 1
3 Amsterdam H1 5 12 4 0 1
4 Oranje-Rood H1 5 10 3 1 1
5 Den Bosch H1 5 8 2 2 1
6 HGC H1 5 7 2 1 2
7 Rotterdam H1 5 7 2 1 2
8 Klein Zwitserland H1 5 5 1 2 2
9 Almere H1 5 2 0 2 3
10 Pinoké H1 5 2 0 2 3
11 Tilburg H1 5 2 0 2 3
12 SCHC H1 5 1 0 1 4

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
21 sep SV Kampong Hockey H1 20:30 thuis - Veld 1
23 sep Hockeyclub SCHC H1 14:45 uit
30 sep HC Bloemendaal H1 14:45 thuis - Veld 1
14 okt HC Tilburg H1 n.n.b thuis
19 okt HC Oranje Rood H1 20:30 uit
21 okt Pinoké H1 n.n.b uit
10 mrt Hockey Club Rotterdam H1 n.n.b thuis
15 mrt Hockeyclub 's-Hertogenbosch H1 n.n.b uit
17 mrt HGC H1 n.n.b thuis
24 mrt Almeerse HC H1 n.n.b uit
29 mrt Klein Zwitserland H1 n.n.b thuis
31 mrt SV Kampong Hockey H1 n.n.b uit
7 apr Hockeyclub SCHC H1 n.n.b thuis
28 apr HC Bloemendaal H1 n.n.b uit
3 mei HC Oranje Rood H1 n.n.b thuis
5 mei HC Tilburg H1 n.n.b uit
12 mei Pinoké H1 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 26 AUGUSTUS 2018
Rotterdam H1 Amsterdam H1 2-1
Den Bosch H1 Tilburg H1 3-1
HGC H1 Oranje-Rood H1 4-5
Klein Zwitserland H1 SCHC H1 3-2
Almere H1 Bloemendaal H1 1-2
Kampong H1 Pinoké H1 4-1
ZONDAG 2 SEPTEMBER 2018
Pinoké H1 Rotterdam H1 1-3
SCHC H1 Kampong H1 2-7
Bloemendaal H1 Klein Zwitserland H1 3-1
Oranje-Rood H1 Almere H1 3-1
Tilburg H1 HGC H1 1-3
Amsterdam H1 Den Bosch H1 3-0
VRIJDAG 7 SEPTEMBER 2018
Den Bosch H1 Rotterdam H1 3-0
SCHC H1 Pinoké H1 2-2
HGC H1 Amsterdam H1 0-2
Kampong H1 Bloemendaal H1 1-2
Klein Zwitserland H1 Oranje-Rood H1 1-1
Almere H1 Tilburg H1 1-1
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
Pinoké H1 Den Bosch H1 1-1
Bloemendaal H1 SCHC H1 5-0
Oranje-Rood H1 Kampong H1 1-3
Tilburg H1 Klein Zwitserland H1 1-1
Amsterdam H1 Almere H1 4-1
Rotterdam H1 HGC H1 2-6
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
HGC H1 Den Bosch H1 4-4
Bloemendaal H1 Pinoké H1 2-0
SCHC H1 Oranje-Rood H1 1-2
Almere H1 Rotterdam H1 2-2
Klein Zwitserland H1 Amsterdam H1 1-2
Kampong H1 Tilburg H1 6-0