1_Fotor.jpg 2_Fotor.jpg 3_Fotor.jpg 4_Fotor.jpg 5_Fotor.jpg 6_Fotor.jpg

Wedstrijdschema

Meisjes A
MA1 - AMHC Upward MA1
14:15 - 1
Thuis
MA2 - FIT MA1
16:30
Uit
MA3 - Castricum MA2
10:15 - 4
Thuis
MA4 - Kikkers MA4
16:15
Uit
MA5 - Westerpark MA2
16:15 - 5
Thuis
Meisjes B
MB1 - hdm MB1
12:30 - 1
Thuis
MB2 - AHC IJburg MB1
13:15 - 4
Thuis
MB3 - Bloemendaal MB4
17:45
Uit
MB4 - FIT MB2
11:45 - 4
Thuis
MB5 - AHC IJburg MB4
15:15
Uit
MB7 - Kikkers MB7
14:45 - 5
Thuis
Meisjes C
MC1 - hdm MC1
10:45
Uit
MC2 - AHC IJburg MC1
14:15
Uit
MC3 - Rood-Wit MC3
16:00
Uit
MC4 - Qui Vive MC3
11:45 - 5
Thuis
MC5 - HBS MC5
12:45
Uit
MC6 - Qui Vive MC4
10:30 - 3
Thuis
MC7 - K.H.C. Strawberries MC5
13:15 - 5
Thuis
Meisjes D
MD1 - Pinoke MD1
10:45
Uit
MD2 - Rood-Wit MD2
13:00
Uit
MD3 - HIC MD2
08:45 - 5
Thuis
MD4 - BHC Overbos MD3
10:15 - 5
Thuis
MD5 - Bennebroek MD5
15:00 - 3
Thuis
MD6 - Kraaien MD3
13:30 - 3
Thuis
MD7 - Kraaien MD2
10:00
Uit
Meisjes E
M6E11 - K.H.C. Strawberries ME1
16:30 - 2
Thuis
M6E13 - FIT ME2
17:30 - 1
Thuis
M6E14 - Pinoke ME2
08:45
Uit
M6E15 - FIT ME6
09:00
Uit
M6E16 - HC Spaarndam ME3
09:00 - 4
Thuis
M8E1 - Pinoke M8E1
09:00 - 3
Thuis
M8E2 - Alkmaar M8E1
13:00
Uit
M8E3 - HC AMVJ M8E1
09:15
Uit
M8E4 - Bennebroek M8E6
12:00 - 2
Thuis
M8E5 - Abcoude M8E3
10:30 - 2
Thuis
Meisjes F
MF1 - Xenios MF2
09:00 - 4
Thuis
MF2 - Myra MF1
16:30 - 2
Thuis
MF3 - Mijdrecht MF1
10:00
Uit
MF4 - HIC MF3
09:30
Uit
MF5 - HIC MF5
16:30 - 2
Thuis
MF6 - Qui Vive MF5
09:15
Uit
MF7 - Westerpark MF1
09:00
Uit
Jongens A
JA1 - hdm JA1
14:15
Uit
JA2 - BHC Overbos JA1
17:30
Uit
JA3 - THC Hurley JA3
17:45 - 5
Thuis
JA4 - K.H.C. Strawberries JA1
14:15
Uit
JA5 - Hoorn JA2
17:45 - 2
Thuis
Jongens B
JB1 - Gooische JB1
12:30
Uit
JB2 - Bloemendaal JB2
16:00 - 1
Thuis
JB3 - Alkmaar JB2
16:00
Uit
JB4 - Myra JB1
12:00 - 3
Thuis
JB5 - Bennebroek JB2
16:30 - 3
Thuis
JB6 - Haarlem JB3
15:00 - 2
Thuis
Jongens C
JC1 - Alecto JC1
10:30 - 1
Thuis
JC2 - Xenios JC1
16:15 - 4
Thuis
JC3 - THC Hurley JC2
17:45 - 4
Thuis
JC4 - Castricum JC1
12:15
Uit
JC5 - THC Hurley JC4
16:15
Uit
JC6 - HC AMVJ JC1
15:45
Uit
JC7 - Alliance JC4
14:15
Uit
Jongens D
JD2 - HC Athena JD3
09:00 - 2
Thuis
JD3 - Rood-Wit JD3
10:45
Uit
JD4 - FIT JD3
14:45 - 4
Thuis
JD5 - AHC IJburg JD3
13:30 - 2
Thuis
JD6 - HC Athena JD5
09:00
Uit
Jongens E
J6E11 - Amsterdam JE12
17:30 - 1
Thuis
J6E12 - Amsterdam JE11
17:30 - 1
Uit
J6E13 - VVV JE3
11:30
Uit
J6E14 - AHC IJburg JE3
17:30 - 1
Thuis
J6E15 - HC Athena JE3
09:00 - 4
Thuis
J8E1 - Alliance J8E1
09:00 - 3
Thuis
J8E2 - Heerhugowaard J8E1
12:00
Uit
J8E3 - Alliance J8E2
12:00 - 2
Thuis
J8E4 - Kikkers J8E1
08:45
Uit
Jongens F
JF1 - Rood-Wit JF1
09:00 - 4
Thuis
JF2 - HC Athena JF1
10:00
Uit
JF3 - Amsterdam JF4
16:30 - 2
Thuis
JF4 - Amsterdam JF3
16:30 - 2
Uit
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Scheidsrechters
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Rijders
Club opmerking
KNHB opmerking
Locatie
Locatie club
Bekijk route
Stand in de poule
  Team Gespeeld Punten