1.png 2.png 3.png 4.png 5.png 6.png 7.png 8.png 9.png

Organisatie

Marc Staal
Voorzitter

Lea Ward
Secretaris/elftalcommissie

Jan Willem Lubbers
Penningmeester

Klaas Veering
Tophockey

Jan Willem Bredius
Senioren

Valerie Smit
Jeugdhockey

Jikke Weidema
Communicatie

Quirine Pleyte
Sponsoring

Erich Schnoeckel
Accommodatie, Exploitatie & Evenementen

Alexia Sifneos
Clubmanager

Maud Bosse
Communicatie en Verenigingscoördinator

Maarten van der Lee
Beheerder

Anita Kooijman-Spadon
Administratie

Hellen Groen
lid

Michiel Atman
lid

Pim van Wylick
lid

Binnert Rauwerda
Voorzitter

Hubert Nieuwendijk
Algemeen

Jorica Koppen
Algemeen

Peter Janssen
Algemeen

Saskia Bredius
Algemeen

Henk Demmers
Voorzitter/commissaris

Binnert Rauwerda
Opleiding CS+

Hans Peter Steens
Opleiding examen

Ruud Vermeulen
lid

René Clumpkens
lid

Paul Vos
lid

Marjolein Duermeijer
Voorzitter

Annika Breedveld
Algemeen

Bart Kruijssen
Algemeen

Maarten van der Lee
Algemeen

Henriette Hoffer- van den Berg van Saparoea
Algemeen

Jetty Klein-fenix
Algemeen

Machteld Wytema
Voorzitter

Mette Brugman
lid

Olivia Han
lid

Alice Stolle
lid

Sophie van Dijk
lid

Valerie Smit
Bestuurslid

Antine Bast
Secretaris/elftalcommissie

Mariëtte Stradmeijer
Secretaris/elftalcommissie

Thomas Immink
Hoofd Jeugdopleiding

Teun Rohof
Coördinator Top ABC Jongens

Maartje Scheepstra
Coördinator Top ABC meisjes

Paul van Praagh
Coördinator Breedte ABC

Thomas Immink
Coördinator Jongens en Meisjes D

Jorick Pruyser
Coördinator Jongens E en 2e jrs F

Thomas Immink
Coördinator Meisjes E en 2e jrs F

Paul van Praagh
Coördinator Speelbal/Stadionkids (1e jrs F)/LG Hockey

Categorieleiding
Sabine Merkus
Meisjes A

Iris Jansen
Meisjes A

Carine Crielaers
Meisjes B

Claudia Janssen
Meisjes B

Arieke Tomlow
Meisjes C 2e jaars

Janneke Jiskoot
Meisjes C 1e jaars

Sabine van Es
Meisjes D 1e jrs

Sophie Koole-van Der Stok
Meisjes D 2e jrs

Sabine Reijerse
Meisjes E 2e jaars

Saskia Matser
Meisjes E 1e jaars

Eline Dijkstra-Schouwenaar
Meisjes F 2e jaars

Aline Bakker
Meisjes F 1e jaars

Liliane Dulfer
Meisjes LG

Nazli Schillemans-Baltaci
Jongens A

Marleen Haakma
Jongens B

Jacobien Ellerbroek
Jongens B

Nazli Schillemans-Baltaci
Jongens B

Jacqueline Aarts
Jongens C

Laura Heeremans
Jongens C

Hadewina Engelberts
Jongens D 2e jrs

Beline Jurgens-de Greve
Jongens D 1e jrs

Lotje Roussel
Jongens E 1e jaars

Fleur Falke
Jongens F 2e jaars

Floor Vogelsang
Jongens F 1e jaars

Liliane Dulfer
Jongens LG

Technische Commissie
Tycho van Meer
Voorzitter

Taco van den Honert
lid

Maartje Scheepstra
lid

Stephane Mordac
lid

Kristiaan Timman
lid

Rein Steeman
lid

Bonnie Groenemeijer
Contactpersoon

Ditty van Dijk
Contactpersoon

Steven Verdooren
Contactpersoon

Robert van Berge Henegouwen
Contactpersoon

Rutger Klicks
Arts

Marguerite van Randwijck
Arts

Jacobien Ellerbroek
Arts

Martijn Wijnant
fysio-manueel therapeut

Maud Bosse
Communicatie

Jaap Bollee
Grafische vormgeving

Robert van Berge Henegouwen
Contentmanager ah&bc.tv

Rupert van Klaveren
Clubarchivaris

Jan Willem Bredius
Bestuurslid

Trimhockey
Jung Calje
coördinator

Rinse van der Mark
coördinator

Wedstrijdsecretariaat senioren
Marianne Wiegman Donk
Senioren

Mirella Feeke
lid

Frank Kroes
Voorzitter

Alexandra Oswald
lid

Mareille van Dijk
lid

Maarten Vestering
lid

Dames 1
Robert Tigges
Coach

Heren 1
Alexander Cox
Coach

Ellen Hoog
Commissaris Dames

Marten Eikelboom
Commissaris Heren

Jons Hensel
Commissaris Tophockey

Age Hollander
Commissaris Tophockey

Klaas Veering
lid

Job van der Weijden
Financiën

Jeroen Dijkman
lid

Friso Berghuis
lid

Marjolijn Lips
Voorzitter

Marijke Santema
lid

Willem Meijer
lid

Juud Jonckheer
lid

Ghislaine van den Brink
Voorzitter

Janneke Jiskoot
lid

Johanna Bokma
lid

Iris Jansen
lid

Maresa Thompson
lid

Alexia Sifneos
lid

Hella Dijkman-van der Most
Jeugd

Tamara Maris WS
Jeugd

Margot van Waesberghe
lid

Sara Schermerhorn
lid

Marianne Wiegman Donk
Senioren

Lodewijk Beijst
lid

Marit Kievit
lid

Marlies Cordia
lid