1.header.png 2.header.png 3.header.png 4.header.png 5.header.png 6.header.png 7-.jpg 7.header.png 8-.jpg

Dames 30A

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Bloemendaal D30A Gooische D30A
Cartouche D30A Alecto D30A
Laren D30A Amsterdam D30A
Pinoké D30A Kampong D30A
Schaerweijde D30A Rotterdam D30A
hdm D30A Spandersbosch D30A

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Amsterdam D30A 6 18 6 0 0
2 Rotterdam D30A 6 15 5 0 1
3 Gooische D30A 6 12 4 0 2
4 Kampong D30A 6 10 3 1 2
5 Pinoké D30A 6 10 3 1 2
6 Bloemendaal D30A 5 7 3 1 1
7 Cartouche D30A 5 6 2 0 3
8 Spandersbosch D30A 6 5 1 2 3
9 hdm D30A 5 3 2 0 3
10 Laren D30A 6 3 1 0 5
11 Alecto D30A 6 2 0 2 4
12 Schaerweijde D30A 5 1 0 1 4

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
15 nov Larensche Mixed Hockey Club D30A n.n.b uit
22 nov HC Bloemendaal D30A n.n.b thuis
7 mrt SV Kampong Hockey D30A n.n.b thuis
14 mrt V.M.H.C. CARTOUCHE D30A n.n.b uit
21 mrt Hockey Club Rotterdam D30A n.n.b thuis
28 mrt hdm D30A n.n.b uit
11 apr 't Spandersbosch D30A n.n.b thuis
18 apr Schaerweijde D30A n.n.b uit
25 apr L.S.C. ALECTO D30A n.n.b thuis
16 mei Pinoké D30A n.n.b uit
30 mei Gooische Hockey Club D30A n.n.b thuis
6 jun Larensche Mixed Hockey Club D30A n.n.b thuis
13 jun HC Bloemendaal D30A n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
Schaerweijde D30A Alecto D30A 3-3
Laren D30A Rotterdam D30A 1-3
Cartouche D30A Bloemendaal D30A 3-4
hdm D30A Gooische D30A 1-2
Kampong D30A Amsterdam D30A 1-3
Pinoké D30A Spandersbosch D30A 1-1
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
Bloemendaal D30A hdm D30A 1-0
Rotterdam D30A Kampong D30A 2-1
Amsterdam D30A Cartouche D30A 6-0
Alecto D30A Pinoké D30A 2-5
Gooische D30A Schaerweijde D30A 10-1
Spandersbosch D30A Laren D30A 2-0
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
Pinoké D30A Gooische D30A 0-1
Kampong D30A Spandersbosch D30A 2-1
Rotterdam D30A Amsterdam D30A 3-4
Laren D30A Alecto D30A 3-2
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
Alecto D30A Kampong D30A 1-3
Bloemendaal D30A Pinoké D30A 1-2
Gooische D30A Laren D30A 4-1
Cartouche D30A Schaerweijde D30A 2-0
Spandersbosch D30A Rotterdam D30A 2-4
Amsterdam D30A hdm D30A 2-0
ZONDAG 4 OKTOBER 2020
Pinoké D30A Cartouche D30A 2-1
Rotterdam D30A Alecto D30A 5-1
Laren D30A Bloemendaal D30A 0-1
Kampong D30A Gooische D30A 4-0
Schaerweijde D30A hdm D30A 1-3
Spandersbosch D30A Amsterdam D30A 0-1
ZONDAG 11 OKTOBER 2020
Gooische D30A Rotterdam D30A 3-4
Bloemendaal D30A Kampong D30A 0-0
Cartouche D30A Laren D30A 2-1
Amsterdam D30A Schaerweijde D30A 6-0
hdm D30A Pinoké D30A 4-1
Alecto D30A Spandersbosch D30A 1-1