1.header.png 2.header.png 3.header.png 4.header.png 5.header.png 6.header.png 7-.jpg 7.header.png 8-.jpg

Heren 03

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Amsterdam H2-O Kampong H2-O
Amsterdam H3 Rotterdam H2-O
Amsterdam H4 Almere H2-O
Hurley H2-O Bloemendaal H2-O
Leonidas H2-O Cartouche H2-O
Pinoké H2-O Klein Zwitserland H2-O

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Hurley H2 6 16 5 1 0
2 Bloemendaal H2 6 14 4 2 0
3 Pinoké H2 6 13 4 1 1
4 Kampong H2 6 12 4 0 2
5 Amsterdam H3 5 9 3 0 2
6 Leonidas H2 6 9 3 0 3
7 Rotterdam H2 6 8 2 2 2
8 Klein Zwitserland H2 6 6 2 0 4
9 Amsterdam H2 5 4 1 1 3
10 Cartouche H2 6 4 1 1 4
11 Amsterdam H4 6 3 1 0 5
12 Almere H2 6 3 1 0 5

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
15 nov Hockey Club Rotterdam H2 n.n.b thuis
22 nov Almeerse HC H2 n.n.b uit
7 mrt AH & BC H4 n.n.b uit
14 mrt V.M.H.C. CARTOUCHE H2 n.n.b thuis
21 mrt Pinoké H2 n.n.b thuis
28 mrt THC Hurley H2 n.n.b uit
11 apr AH & BC H2 n.n.b thuis
18 apr R.H.V. Leonidas H2 n.n.b uit
25 apr SV Kampong Hockey H2 n.n.b thuis
16 mei HC Bloemendaal H2 n.n.b uit
30 mei Klein Zwitserland H2 n.n.b thuis
6 jun Hockey Club Rotterdam H2 n.n.b uit
13 jun Almeerse HC H2 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
Amsterdam H2-O Klein Zwitserland H2-O 2-3
Kampong H2-O Cartouche H2-O 2-1
Leonidas H2-O Bloemendaal H2-O 0-2
Amsterdam H3 Amsterdam H4 8-3
Pinoké H2-O Almere H2-O 7-0
Hurley H2-O Rotterdam H2-O 1-1
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
Bloemendaal H2-O Kampong H2-O 6-1
Klein Zwitserland H2-O Leonidas H2-O 5-3
Almere H2-O Hurley H2-O 1-6
Rotterdam H2-O Amsterdam H2-O 4-0
Amsterdam H4 Pinoké H2-O 1-6
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
Pinoké H2-O Amsterdam H3 4-1
Hurley H2-O Amsterdam H4 3-2
Amsterdam H2-O Almere H2-O 3-2
Kampong H2-O Klein Zwitserland H2-O 5-0
Leonidas H2-O Rotterdam H2-O 3-0
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
Klein Zwitserland H2-O Bloemendaal H2-O 1-4
Rotterdam H2-O Kampong H2-O 0-3
Almere H2-O Leonidas H2-O 0-2
Amsterdam H3 Hurley H2-O 2-3
Amsterdam H4 Amsterdam H2-O 3-2
Cartouche H2-O Pinoké H2-O 0-3
DONDERDAG 1 OKTOBER 2020
Cartouche H2-O Amsterdam H3 2-4
ZONDAG 4 OKTOBER 2020
Klein Zwitserland H2-O Cartouche H2-O 2-3
Bloemendaal H2-O Rotterdam H2-O 1-1
Kampong H2-O Almere H2-O 1-2
Leonidas H2-O Amsterdam H4 2-1
Hurley H2-O Pinoké H2-O 5-1
VRIJDAG 9 OKTOBER 2020
Bloemendaal H2-O Cartouche H2-O 1-1
ZONDAG 11 OKTOBER 2020
Cartouche H2-O Hurley H2-O 0-2
Almere H2-O Bloemendaal H2-O 1-2
Rotterdam H2-O Klein Zwitserland H2-O 3-1
Amsterdam H3 Leonidas H2-O 6-1
Amsterdam H4 Kampong H2-O 3-4
Pinoké H2-O Amsterdam H2-O 3-3