1-.jpg 2-.jpg 3-.jpg 4-.jpg 5-.jpg 6-.jpg 7-.jpg 8-.jpg

Organisatie

Bestuur

Marc Staal
Voorzitter

Lea Ward
Secretaris

Jan Willem Lubbers
Penningmeester

Klaas Veering
Tophockey

Jan Willem Bredius
Senioren

Quirine Pleyte
Sponsoring

Erich Schnoeckel
Accommodatie, Exploitatie & Evenementen

Clubmanager

Alexia Sifneos
lid

Wedstrijdsecretariaat

Tamara Maris WS
Jeugd

Sara Schermerhorn
Wedstrijdtafel jeugd

Margot van Waesberghe
Wedstrijdtafel jeugd

Marianne Wiegman - Donk
Senioren

06-27621448

Beheerder/financiën

Ben Hondius
lid

Commissie PR & Communicatie

Claire van Eeghen
Bestuurslid

Jaap Bollee
Grafische vormgeving

Robert van Berge Henegouwen
Contentmanager ah&bc.tv

Rupert van Klaveren
Clubarchivaris

Commissie Materialen

Steven Verdooren
Contactpersoon

Robert van Berge Henegouwen
Contactpersoon

Medische Commissie

Rutger Klicks
Arts

Marguerite van Randwijck
Arts

Martijn Wijnant
fysio-manueel therapeut

Sportiviteit&Respect

Frank Kroes
lid

Martine Rosman-Passier
lid

Joost Okkinga
lid

Heleen Bunker
lid

Tuchtcommissie

Paul Vos
lid

Erik Grimmelikhuijsen
lid

Marjolijn Lips
lid

Pieter Wiegman
lid

Nathalie van Tekelenburg
lid

Accommodatie Commissie

Hellen Groen
lid

Michiel Atman
lid

Pim van Wylick
lid

Vertrouwenscommissie

Willem Meijer
lid

Juud Jonckheer
lid

Commissie Tophockey

Aletta van Manen
Commissaris Dames

Organisatie Senioren

Jan Willem Bredius
Bestuurslid

Elftalcommissie Heren
Frans Corten
lid

Antoine Schijf
lid

Trimhockey
Jung Calje
lid

Wedstrijdsecretariaat senioren
Marianne Wiegman - Donk
Senioren

Organisatie Jeugd

Antine Bast
Secretaris

Thomas Immink
Technisch Manager (Jeugd)

Paul van Praagh
Coördinator Speelbal / Stadionkids / LG Hockey

Arbitragecommissie jeugd
Henk Demmers
Commissaris

Binnert Rauwerda
Opleiding CS+

Hans Peter Steens
Opleiding examen

Ruud Vermeulen
lid

René Clumpkens
lid

Categorieleiding
Juleke Willigers
Meisjes A

Fernande van Dijk
Meisjes A

Sabine Merkus
Meisjes B

Iris Jansen
Meisjes B

Marre Bavinck
Meisjes C 2e jaars

Carine Crielaers
Meisjes C 1e jaars

Janneke Jiskoot
Meisjes D 1e jrs

Arieke Tomlow
Meisjes D 2e jrs

Sophie Koole-van Der Stok
Meisjes E 2e jaars

Sabine van Es
Meisjes E 1e jaars

Sabine Reijerse
Meisjes F 2e jaars

Saskia Matser
Meisjes F 1e jaars

Liliane Dulfer
Meisjes LG

Marilene van Oranje
Jongens A

Willemijn Neleman
Jongens B

Nathalie van Tekelenburg
Jongens B

Nazli Schillemans-Baltaci
Jongens C

Jacobien Ellerbroek
Jongens C

Jacqueline Aarts
Jongens D 2e jrs

Laura Heeremans
Jongens D 1e jrs

Hadewina Engelberts
Jongens E 2e jaars

Beline Jurgens-de Greve
Jongens E 1e jaars

Jorica Koppen
Jongens F 2e jaars

Lotje Roussel
Jongens F 1e jaars

Liliane Dulfer
Jongens LG

Elftalcommissie Jeugd
Mariëtte M. Stradmeijer
Jeugd DEF

Technische Commissie
Tycho van Meer
Voorzitter

Taco van den Honert
lid

Maartje Scheepstra
lid

Stephane Mordac
lid

Kristiaan Timman
lid

Rein Steeman
lid

Zaalhockey Jeugd
Valerie Smit
coördinator

Juleke Willigers
coördinator

Begeleiding Topelftallen

Dames 1
Robert Tigges
Coach

Cecilia Rognoni
assistent trainer

Marc Jansen
Fysiotherapeut

Judith Zeevenhooven
Arts

Hermine Voûte
Manager

Heren 1
Santi Freixa
Coach

Jan Jorn van 't Land
trainer

Derk Doyer
Manager

Richard Stolle
Manager

Malik van Kampen
Fysiotherapeut

Rutger Klicks
Arts

Jeugdbestuur

Saskia Bredius
Voorzitter

Bob Booij
Mentor

Raf Bergkamp
lid

Tobias Miedema
lid

Levi Cohen
lid

Sophie van Dijk
lid

Bente van Os
lid

Gina Luykx
lid

Derk Schendstok
lid

Sponsorcommissie

Alexia Sifneos
Contactpersoon

Vrijwilligerscommissie

Ghislaine van den Brink
Voorzitter

Janneke Jiskoot
lid

Judith van Dam
lid